Müşteri odaklı, konkordato ilanı ve yasal çözümler için bize ulaşın. İLETİŞİM
Pzt - Cmt: 9:00 - 18:00
Pazar Kapalı
info@konkordatoilanet.com
7/24 İletişim

HİZMETLERİMİZ

KONKORDATO İLAN İŞLEMLERİ SÜREÇ YÖNETİMİ

Firmanızın konkordato ilanıyla ilgili işlemlerine ilişkin süreçte yanınızda olur, bu süreci en doğru şekilde  geçirmenize destek oluyoruz.

Küçük ve orta boy şirketler danışmanlık hizmetleri

Firmanızın yurt dışına ihracata ve yurt dışından ithalata başlayabilmesi için size özel uygun maliyetli danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

hukuk ve yasal mevzuat danışmanlk hizmetleri

Gelişen, büyüyen ve sürekli olarak değişiklik göstreren yasal mevzuat hakkında konusunda uzman hukuk müşavirlerimiz size destek oluyor.

diğer firmalara özel hizmetlerimşz

Firmanızın ihtiyaç duyduğu diğer konularla ilgili danışmanlık hizmetlerimiz mevcut olup, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Image

KONKORDATO BİR İFLAS DEĞİLDİR.

Borca batık şirketlerin alacaklılara borcunu ödeyebilmesi için 23 aya kadar ek süre sunan sistemdir.Bu durum alacaklının alacaklarını daha garanti hale getirir. İflas durumunda borçlu şirketin mal varlığı tüm alacaklılara dağıtılır. Dolayısıyla tüm alacakların tahsil edilme ihtimali çok düşüktür.

KONKORDATO EVRAKLARI HAZIRLIK SÜRECİ
Gerekli belgeler eksiksiz olarak sağlandığında 3 aylık geçici mühlet dönemi mahkeme tarafından derhal başlatılır. Konkordato ilan etmek için borca batık olmak gerekmez. Gelecekte borçlarını ödeyemeyecek duruma geleceği kanısında olmak da yeterlidir.
İCRA TAKİPLERİNDEN KORUNUN
BORÇLARINIZI YAPILANDIRABİLİRSİNİZ
YÖNETİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Bağımsız Denetçi ve S.M. Mali Müşavir Serhat ÖZSOY muhasebe, finans,mali konular ve konkordato süreçlerinde firma ve kuruluşlara özel hizmet çözümleri sunmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi, 1986 Sokak,
No:6 Rayana 2 Residence A3 Blok Kat:8 D:50 Esenyurt-İstanbul
info@serhatozsoy.com 

© Copyright 2019 Bağımsız Denetçi ve S.M.Mali Müşavir Serhat ÖZSOY