Müşteri odaklı, konkordato ilanı ve yasal çözümler için bize ulaşın. İLETİŞİM
Pzt - Cmt: 9:00 - 18:00
Pazar Kapalı
info@konkordatoilanet.com
7/24 İletişim

Hakkımızda

accounting-software-faq_150916760_0.jpg

BAĞIMSIZ DENETÇİ VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR SERHAT ÖZSOY

S.M.Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Serhat ÖZSOY, 2013 yılında çeşitli sektörlerdeki yerli ve yabancı firmalara profesyonel muhasebe ve mali danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder. Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm mali, finansal, yasal ve muhasebesel mevzuatla ilgili tarafımızla irtibata geçebilirsiniz. Serbest Muhasebe ve Mali Müşavir Serhat ÖZSOY müşavirlik bürosu olarak kişi ve kuruluşlara profesyonel hizmetler sunarak kalite odaklı çözümler üretmekteyiz.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misonumuz; Bilgi Yönetimi, İş ve Finans Dünyasında "Dürüstlüğün ve Uzmanlığın Kalitesi" şeklinde tanımlanmak ve firmalarla devlet arasında mali işlemler nezdinde köprü olarak mali mevzuata uygun, amaç ve ilkelerine bağlı, iş hayatında örnek, mesleğimize yeni insanlar yetiştirerek ülkemize ve bölgemize hizmet etmektir

Vizyonumuz; Bölgemizde ekonomik faaliyetlerde bulunan veya bulunmak isteyen firmaların devletle olan mali işlemlerini düzenleyen lider bir Mali Müşavirlik bürosu olarak her zaman mükemmel çözümlerle etkin, hızlı ve verimli bir hizmet sunmaktır.

S.M.M.M. Serhat ÖZSOY Mali Müşavirlik Bürosu Değerlerimiz

Günümüz global dünyasının ortaya çıkardığı ekonomik koşullarda; şirketlerin gerek ulusal gerekse uluslararası piyasalarda rekabet üstünlüğü sağlamaları ve kârlılıklarını azami kılmaları için kurumsal yapılarını oluşturmaları, faaliyetlerinde şeffaflık ve sürdürülebilirliği sağlamaları gerekmektedir. İş dünyasında büyümeyi hedefleyen, çok çeşitli sorunlarla karşı karşıya bulunan ve belirtilen konularda uygun çözümlere ihtiyaç duyan müşterilerimize; uygulanabilir çözümler konusunda tüm mükelleflerimize uygulanabilir çözümler sunmaktayız.

1

hizmet kalitesinde lider olmayı,

Büromuzun ana hedefi hizmet kalitesinde lider muhasebe danışman firması olarak, tüm mükelleflerimize aradıkları hizmet kalitesini sunarak lider olmayı hedefliyoruz.
2

kalite ve güvence sistemleri,

Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uygun yasalar çerçevesinde hizmetin her sürecinde sürekli iyileştirmeyi,
3

toplumsal amaç

Muhasebe ve müşavirlik hizmetlerinin toplum açısından arz etmiş olduğu önem ve sorumluluğun farkında olup, tüm faaliyletimizde bunu dikkate almaktayız.

hizmetlerimiz & çözümlerimiz

Detaycılık, Mükemmelcilik, Doğruluk, Şeffalık, Güven, Sosyal sorumluluk, Uzmanlaşma, Ekip çalışması, Müşteri odaklılık.

Biz Yerli ve yabancı şirketlerin vergi, denetim ve yönetim danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir mali müşavirlik danışmanlık ve denetim firmasıdır. Amacımız, müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, ihtiyaçlarına en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.
Her geçen gün daha karmaşık ve kuralcı bir yapıya dönüşen ekonomik ve yasal çevrede koşullara uygun hareket etme becerisine sahip olmak. Paydaşlarımızda kurduğumuz ilişkilerde her zaman samimi ve içten davranmak ve her zaman için girişimlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi gerek iç müşterilerimize gerekse dış müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışmak.

mükelleflerimizin gelişimine de destek olacak şekilde yenilikçi çalışmalar sunmaktayız

SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERDE MALİYET ESASLARINA UYGUN MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL EKONOMİK ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEYİZ.

öncü ve rekabetçi takım ruhu öncelikli hedefimizdir. yaptığımız tüm işlemlerde öncü ve takım ruhunu destekliyoruz.

mükelleflerimizin güveni bizim için öncelik arz etmektedir ve tüm çalışmalarımızda güven ve sadelik ön plandadır.

KONKORDATO SÜREÇ VE YÖNETİMİNDE HER ZAMAN

SMMM SERHAT ÖZSOY HİZMETİNİZDE
Bağımsız Denetçi ve S.M. Mali Müşavir Serhat ÖZSOY muhasebe, finans,mali konular ve konkordato süreçlerinde firma ve kuruluşlara özel hizmet çözümleri sunmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi, 1986 Sokak,
No:6 Rayana 2 Residence A3 Blok Kat:8 D:50 Esenyurt-İstanbul
info@serhatozsoy.com 

© Copyright 2019 Bağımsız Denetçi ve S.M.Mali Müşavir Serhat ÖZSOY