Müşteri odaklı, konkordato ilanı ve yasal çözümler için bize ulaşın. İLETİŞİM
Pzt - Cmt: 9:00 - 18:00
Pazar Kapalı
info@konkordatoilanet.com
7/24 İletişim

Hukuki Süreç Destek Hizmetleri

Konkordato başvurusunda bulunmak isteyen yada konkordato sürecindeki şirketlerin yanı sıra Türkiye'de faaliyet gösteren tüm şirketlere hukuki konularda uzman hukukçularla destek oluyoruz.

Konkordato Süreç Destek Hizmetleri

Konkordato başvurusunda bulunmak isteyen şirketlere, bağımsız denetçi raporu hazırlanması aşamasında, geçici ve kesin konkordato ilan eden şirketlere de bu süre içerisinde destek veriyoruz

Mali Muhasebe Destek Hizmetleri

Konkordato süreci içerisinde gereken tüm muhasebe ve mali konularla ilgili destek hizmetleri sunuyor, konkordato sürecinin tüm şirket fonkisyonlarıyla uyumlu yürümesini sağlıyoruz.
Image

Konkordato bir iflas değildir.

Borca batık şirketlerin alacaklılara borcunu ödeyebilmesi için 23 aya kadar ek süre sunan sistemdir.

konkordato evrakları hazırlık süreci
Gerekli belgeler eksiksiz olarak sağlandığında 3 aylık geçici mühlet dönemi mahkeme tarafından derhal başlatılır. Konkordato ilan etmek için borca batık olmak gerekmez. Gelecekte borçlarını ödeyemeyecek duruma geleceği kanısında olmak da yeterlidir. 
BORÇLARINIZI YAPILANDIRABİLİRSİNİZ
icra takiplerinden korunun
konkordato iflas değildir

KONKORDATO İLANI VE SÜREÇ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Bu durum alacaklının alacaklarını daha garanti hale getirir. İflas durumunda borçlu şirketin mal varlığı tüm alacaklılara dağıtılır. Dolayısıyla tüm alacakların tahsil edilme ihtimali çok düşüktür.

SMMM SERHAT ÖZSOY

Muhasebe ve Sistem Kurulum Hizmetleri

Vergi Yönetim Hizmetleri

Bağımsız Denetim Hizmetleri

Şirket Kuruluş Tasfiye İşlemleri

Mali Danışmanlık Hizmetleri

Finansal Danışmanlık Hizmetleri

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti hedefimiz "%100 müşteri memnuniyeti" dir. Bu hedefe giderken müşterilerimizden gelen her türlü şikayet, tebrik, teklif, fikir değerlendirilmekte ve bir sonraki adım için bize yol gösterici olmaktadır. Müşterilerimiz herhangi bir sebepten şikayette bulunabilir. Bize düşen müşterimizi ikna etmek değil, tekrardan memnun etmektedir.
Image

KONKORDATO İLAN ET

Bağımsız Denetçi ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Serhat ÖZSOY, haber listesine kayıt olarak haftalık olarak tüm kayıtlı kullanıcılarımıza gönderdiğimiz, mesleki bilgi, güncel mevzuat ve projelerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bağımsız Denetçi ve S.M. Mali Müşavir Serhat ÖZSOY muhasebe, finans,mali konular ve konkordato süreçlerinde firma ve kuruluşlara özel hizmet çözümleri sunmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi, 1986 Sokak,
No:6 Rayana 2 Residence A3 Blok Kat:8 D:50 Esenyurt-İstanbul
info@serhatozsoy.com 

© Copyright 2019 Bağımsız Denetçi ve S.M.Mali Müşavir Serhat ÖZSOY